Ahşap Atölyesi

Ahşaplar ile uğraşan çocukların el becerileri gün geçtikçe gelişmektedir. Ahşap atölyesi sayesinde çocuklar, kendilerinin sanatsal yanlarını ortaya çıkarabilirken, farklı bir aktivite yapmanın da mutluluğunu yaşayacaklardır.

Ahşap, seramik ve benzeri atölyelerimiz tamamen el becerilerini ve üreticilik yeteneklerini geliştiren yerlerdir. Çocuk yaşta bireylerin bu hobiler ile karşılaşması ileride onlara büyük avantajlar sağlayabilir. Çok ileriye gitmeden günümüz içerisinde çocuklarınızın odaklanması, uyum sağlaması ve benzeri konularda geliştiğini göreceksiniz.

Ahşap atölyesi ders kayıtlarımız başlamış olup, 0-6 yaş arası çocuklarınız için eğlenceli aktiviteler için bizlere gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ahşap Atölyesinin Öğrenmeye Olan Katkısı

Bireyler çocuk yaşta kendilerini bir konuya odaklamayı ve o konuyu hobi haline getirmeyi başarabilirlerse, diğer konular ve eğitim süreçlerinde de bunun yararını görürler. 0-6 yaş arası çocuklarınızın Ahşap atölyesi sayesinde, gelecek hayatlarına güzel bir hobi katmaları imkanı olduğunu eminiz biliyorsunuzdur. Bu fırsatı çocuklarınıza sağlamak için yapmanız gereken tek şey kurumumuz ile iletişime geçerek, çocuklarınızı sevgi dolu yuvamıza emanet etmeniz olacaktır.

Ahşaplar ile üretilen ve ortaya konulan ürünler çocuğunuzun üreticiliğini de düzenli olarak artıracaktır. Yeni fikirler edinen çocuklarınız, ahşap atölyesi sayesinde kendini sanatsal açıdan daha özgün ifade edebilecektir. Yalnızca sanatsal açıdan değil, üretmenin getirdiği özgüven sayesinde, bire bir diyaloglarda bile çocuklarınızda ki gelişmeyi görebilirsiniz.

Güvenlik ve daha fazla detaylar için bizleri arayarak muhakkak bilgi alınız.

Ahşap Atölyesi Kazanımları

Ahşaplardan yapılma oyuncaklar ve benzeri ürünler sayesinde, çocuğunuzda emek bilinci oluşur. Nesnelere ve hayata karşı bakış açıları değişirken, küçümseme gibi özellikler çocuklarınızın karakterinden silinebilir. Ahşap atölyesi kazanımları arasında yer alan bu güzel özellikler ile çocuklarınız faaliyetlere daha çok katılmak isterler.

Çocuklarda el ile göz koordinasyonu artarken, dikkatlerini toparlama konusunda da oldukça gelişirler. Zihinsel ve motor faaliyetleri artan çocuklarınız için, ahşap atölyelerinin yeri oldukça önemlidir. Güvenlik ve benzeri sorularınızı iletişim numaramızdan bizleri arayarak sorabilirsiniz.

Ahşap atölyesi sayesinde çocuklarınıza yeni bir uğraş ve kendilerini tamamen geliştirebilecekleri bir mekan sunabilirsiniz. 0-6 yaş arası çocuk gelişimi için sosyal birlikteliğin sağlandığı atölyelerimiz, çocuklarınıza oldukça iyi gelebilecek türdendir.