Dijital Anaokulum online görüntü aktarımı sağlayan bir platform üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle kayıt olarak kolayca sisteme dahil olabileceğiniz bir sistemdir.

1- Öncelikle ön bilgi formunu doldurunuz ardından 0543 415 72 72 numaramızdan bizlere ulaşarak ön bilgi formunuz doğrultusunda koordinatörlerimizden bilgi ve detayları talep ediniz.

2- Sisteme girmeye karar verdiğinizde çocuğumuzun uyumu ve öğretmenine ısınması için 20 dk online demo ve oryantasyon etkinliğimiz kurgulanacaktır. Demo ders sizlerin aklındaki soru işaretlerini giderecek, çocuğunuzun sisteme entegresini gözlemlemenizi sağlayacaktır. Demo derslerimiz 50 TL’dir. Sisteme kesin kayıt sağladığınızda 50 TL ücretten düşülecektir.

(NOT: Sembolik demo ders ücretimiz yoğunluğu önlemek ve eğitime ciddi bakan ailelerimizle ilerleme amaçlı belirlenmiştir. )

3- Kesin kayıt sürecine karar veren velimiz koordinatörlerimizle iletişime geçerek kendi yaş grubuna özel sınıfa kayıt edilerek eğitim sürecine başlar.

4- Her çocuğumuz için özel kullanıcı adı ve şifre belirlenerek sisteme tanımlama yapılır.

5- Haftalık eğitim akışlarımız ve hazırlıklarımız size özel mobil uygulamamızda sizlere iletilecektir.

ÖNEMLİ HUSUSLAR

  • Dijital Anaokulum Eğitimi aylık olarak birbirini tamamlayan modül ve tematik öğrenmeler içerir. Eğitim sistemimiz disiplinler arası işbirliğine dayalı, sarmal ve bütüncül bir sistemdir. Çocuğumuzun gelişimi için eğitimin devamlılığı ve en az 1 aylık katılım önemlidir.
  • Kitap eğitim setlerimizi online alışveriş sayfamızdan temin edebilirsiniz. Kitap teminleri üye olunur olunmaz sağlanmalı, en az 1 hafta içinde temin edilmelidir.
  • Öğretmenlerimizle yüz yüze online görüşmelerimiz randevu sistemi ile ilerler. Ayda 1 kere belirlenen takvim doğrultusunda yüz yüze online veli-öğretmen görüşmeleri sağlanmaktadır.
  • Psikolojik Danışmanlarımızla çocuklarımızın gelişimleri çerçevesinde randevu sistemiyle görüşmeler sağlayabilirsiniz.
  • Çocuklarımızın online öğrenme ortamlarını önceden kurgulamanız, materyallerini masada hazır bulundurmanız, ona bir öğrenme köşesi kurgulamanız o köşeyi ya da alanı bir okul olarak çocuğunuza sunmanız eğitiminin daha kaliteli ilerlemesini sağlayacaktır.

Takvim

Ekim 2023
P S Ç P C C P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031