BİZ KİMİZ?

Dijital Anaokulum Türkiye’de Anaokulu eğitiminin öncüsü Renkli Yetenek Anaokulları’nın eğitim uzmanları tarafından kurulan online bir eğitim platformu ve aile-çocuk sosyalleşme merkezidir. Dijital Anaokulum 0-6 yaşa hitap eden 4 temel beceri alanını destekler. Bu temel beceri alanları: Fiziksel Gelişim, Zihinsel Gelişim, Dil Gelişimi ve Psiko-Sosyal Gelişim alanlarıdır. Bu 4 beceri gelişimi alanında uzman koordinatörlerimiz tarafından yetenek geliştirme eğitim modeli ile takip edilir. Bizler için “her çocuk yeteneklidir” ve yetenekleri doğrultusunda geliştirilen her çocuk bir cevhere dönüşür. Her yaş grubuna özel kurgulanan özgün eğitim sistemimizi dünyanın her ülkesine ve ülkemizin her şehrine ulaştırmayı amaç edinen vizyonumuzla eğitimin sadece okullarda değil, çocuğun tüm yaşam alanlarında olması gerektiğine inanıyoruz. Güvenlik, sağlık, hijyen unsurlarının giderek öneminin arttığı bir dünya düzeninde ailelerimizin çocuklarını evlerde koruma iç güdüsünü anlıyoruz. Evlerde geçirdiğimiz tüm süreçleri hem sizlere hem çocuklarımıza doğru bir rehberlik yaparak, kaliteli ve eğlenceli bir eğitim serüvenine dönüştürüyoruz. Çünkü şunu biliyoruz ki:

ÇOCUK İÇİN KAYBEDİLEN ZAMANIN VE İHMAL EDİLEN EĞİTİMİN TELAFİSİ YOKTUR

NEDEN BİZ?

Çağımızın gereklilikleri biz ebeveynlerin çocukluk zamanı gerekliliklerinden farklıdır. Dijital dünya artık eğitimin ayrılmaz bir parçası haline gelmiş ve eğer doğru bir planlama yapılırsa çocuklarımızın en büyük öğrenme destekçisi olabilecek boyuttadır. Çocuklarımızın ekranda geçirdikleri verimsiz süreleri göz önüne alırsak, bu süreçleri bir eğitim ortamına yönlendirmek hem onların gelişimini desteklemeye, hem de dijital kullanımı küçük yaşlardan itibaren doğru algılamalarına destek olacaktır. Dijital Anaokulum üniversite akademisyenleri, program geliştirme uzmanları, pedagoglar, eğitim uzmanları tarafından  haftanın 5 günü 20-25’er dakikalık eğitim periyotları halinde çocuklarımızın sağlıklı ekran süreleri planlanarak oluşturulmuş gerçek bir anaokulu eğitim programı sunar. Çocuklarımız her gün bir anaokuluna gidermişçesine günlük rutinini oluştur. Bu rutinler çocuğumuzun kendi öğrenme sorumluluğunu, özgüvenini, sosyalleşmesini, Türkçe ve İngilizce dil gelişimini, fiziksel gelişimini, günlük yaşam becerilerini, ev sorumluluklarını, okuma yazma becerilerini, fen ve doğa becerilerini, sanat ve tasarım becerisini ve yaratıcı düşünme alanlarını destekleyen modül derslerden oluşur. Çocuklarımızın gelişimini takip edeceğiniz özel mobil uygulamamız ile ailelerimiz evde olmasa dahi çocuklarımızın eğitim sürecini takip edebilir. Eğitim Uzmanlarımızla iletişim kurarak çocuklarımız hakkında gelişim bilgilerine sahip olabilir. Tüm eğitim uzmanlarımızla online randevu yoluyla yüz yüze görüşmeler yapılabildiği gibi Rehberlik Birimimizde belirli zaman aralıklarıyla online psikolojik destek için ailelerimizin yanındadır. Dijital Anaokulum’a özel karnelerimiz her dönemin sonunda adreslere kargolanır.

VİZYONUMUZ

Eğitimin en kaliteli ve en eğlenceli hali olan Renkli Yetenek Eğitim Modelini “DİJİTAL ANAOKULUM” eğitim platformu yoluyla tüm dünya çocuklarına ulaştırmak.

MİSYONUMUZ

Her çocuk bir yetenek, her yetenek bir renktir” sloganımızla  yaratıcı ve sanatsal düşünme becerisine sahip, farklı bakış açılarıyla yorumlama ve muhakeme yeteneği kazanmış, vatanını, bayrağını ve milletini seven; yabancı dil becerisiyle dünya vatandaşı bakış açısına sahip, üretken , mutlu ve sosyal becerileri yüksek bir çocuk yetiştirmek.

Takvim

Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031